Ezinetürk
Ezinetürk
Haberler> > 2018 Troya Yılı, Gelibolu Tarihi Alan Kılavuzlarıyla Ele Alındı

2018 Troya Yılı, Gelibolu Tarihi Alan Kılavuzlarıyla Ele Alındı

2018 Troya Yılı, Gelibolu Tarihi Alan Kılavuzlarıyla Ele Alındı

2018 TROYA YILI, Çanakkale Ticaret Borsası Toplantı Salonunda Gelibolu Tarihi Alan Kılavuzları ile ele alındı.

Toplantıda, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz tarafından 2018 TROYA YILI kapsamında yapılan hazırlıklar ve çalışmalara ilişkin bir sunum yapıldı.

Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir,  2018 TROYA YILI İcra Komitesi üyelerinin de bulunduğu toplantıda, Gelibolu Tarihi Alan Kılavuzları TROYA YILI ile ilgili görüş ve önerilerde bulundu.

Gelibolu Tarihi Alan Kılavuzlarına katılımlarından dolayı teşekkür eden Vali Orhan Tavlı, Gelibolu Tarihi Alanının tarihimizdeki önemini vurgulayarak burada yapılan alt ve üst yapı yatırımlarına değindi.

Vali Orhan Tavlı,  2018 TROYA YILI’nda yapılacak çalışmalarda ve hayata geçirilecek projelerde Gelibolu Tarihi Alan Kılavuzlarının da katkılarının önemine vurgu yaptı.

 

Etiketler:
  • Yorum ekle

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
Etiketler Abdullah Deniz Ahmet Erişken Ahmet Nuyan AK Parti AK Parti Grup Başkanvekili ALADDİN DEMİR Ali Kahraman Anıl Kahraman Anıl Kahrıman ASAYİŞ Ayhan Gider Ayvacık Belediyesi Bülent Turan Cahit Özer Deve Ereğli Ticaret Borsası Esnaf Sofrası ezine Ezine Belediyesi Ezine Deveciler Derneği EzineKöy İdarleri ve Muhtarlar Derneği Ezinespor Ezine Ziraat Odası Ezine Şoförler Odası EZİNE BİRLİK MİNİBÜSLERİ EZİNE YAĞLI TOHUMLAR KOOP. Geyikli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Gökhan Bayram Haluk Babaoğlu Havut Hayırı Kütüphane Mehmet Ünal Şahin Mevlid Kandili MHP Çanakkale Niyazi Tunçal Travel Turkey İzmir Fuarı TUNCER ŞAŞKIN YAHYA KESKİN Yılmaz Konca Çan Çanakkale Çanakkale Güç Birliği Platformu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çanakkale Ticaret Borsası ÇOMÜ