Son güncellenme :22.10.2017 21:37

Anasayfa > GÜNCEL, SİYASİ > AK Parti İlçe Başkanı Güray Yüksel’den Ziyaretler

22.10.2017 Paz, 21:37

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Olağan Kongrede göreve yeni seçilen İlçe Başkanı Güray Yüksel beraberinde yönetim kurulu ile birlikte nezaket ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret kapsamında Kaymakam Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Emniyet Müdürü Alper Pasinli, Ezine Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Mehtap Özden ve Malmüdürü Serpil Bulunmaz Obruk’u makamında ziyaret etti.

AK Parti İlçe Başkanı Yüksel Kaymakam Tuna’yı ziyaretinde, hükümetin ve Belediyenin Ezine’de hayata geçirdiği ve devam eden yatırımlar ile ileriye dönük yatırım çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Tuna ise ise Güray Yüksel’in İlçe Başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Yüksel ve ekibi Kaymakam Tuna’nın ardından Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Yüksel burada yaptığı açıklamada, “Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Belediye Başkanımız ve Meclis Üyelerimizle birlikte el ele vererek, Ezine’mize hizmet etmeyi daha güçlü bir şekilde sürdüreceğiz.” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Babaoğlu, Yüksel ve ekibini tebrik edip başarılar diledikten sonra, Ezine’yi çok daha güzel günlerin beklediğini söyledi. Babaoğlu, 2019 yılında yapılacak olan yerel ve genel seçimlerden başarılı bir şekilde çıkacaklarına inandığını da sözlerine ekledi.

Başkan Yüksel ve Ekibi daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli’yi makamında ziyaret etti. Burada da kendilerini Emniyet Müdürü Pasinli’ye tanıtan Yönetim Kurulu Üyeleri, tüm Emniyet Teşkilatına görevlerinde başarılar diledi. Müdür Pasinli ise Yüksel ve ekibinin gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden memnun olduğunu ifade ederek, başarı dileğinde bulundu.

Yüksel ve yönetim Kurulu Üyeleri Yüksek Okulu Müdürü Özden’i de makamında ziyaret etti. Yüksel yeni yönetimini Müdür Özden’e tanıtırken Ezine’de eğitim ve öğretime çok önem verdiklerini vurgulayarak, bu anlamda yapılacak ve planlanan her türlü çalışmayı destekleyeceklerini ve yanlarında olacaklarını ifade etti.

 

 

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.