Ezinetürk
Ezinetürk
Haberler> > AK PARTİ KEPEZ’DEN AFRİN’E DUALARIMIZ SİZİNLE

AK PARTİ KEPEZ’DEN AFRİN’E DUALARIMIZ SİZİNLE

AK PARTİ KEPEZ’DEN AFRİN’E DUALARIMIZ SİZİNLE

AK Parti Kepez Belde Başkanlığı Boğazkent Mahalle teşkilatının  projesinden yola çıkılarak çorap , boyunluk kampanyası başlatıldı.

AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok başlatılan kampanya için yapmış olduğu açıklama da ; “Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’deki hain terörist gruplara yönelik başlattığı ‘Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan kahraman askerlerimize gönderilmek üzere hazırlanan ; ilmek ilmek dualarla örülen boyunlukları ,gözümüzün nuru evlatlarımıza biliyoruz ki Devletimiz ordumuzun tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlıyor, bizler kahraman askerlerimize manevi anlamda destek olma anlamında  ,yanlarında olamasak da sıcak tenlerine bir nebze dualarla eşlik etmek amacıyla boyunluk ve çorap göndermek istedik. Besmeleyle başlayıp ilmek ilmek onlara dua ederek örülen boyunluklar hazırlandı. Mehmetçiklerimiz için çam sakızı çoban armağanı diye düşündük ve yola çıktık. Kepezli teyzelerimiz, annelerimi  ,hanım kardeşlerimiz seferber olarak kampanyaya bu anlamda, kalben de destek oldular. Asker yeşili renginde örülen boyunluklarımıza ilave edeceğimiz çoraplarla da  ufak da olsa katkı sağlayabilirsek ne mutlu bizlere. Kampanyamız Perşembe gününe kadar sürecektir. Sonrasın da boyunluk ve çoraplarımızı Afrin’e yollayacağız. Bizlerin huzur ve güvenliğini sağlayan kahraman askerlerimizin de güvenlik güçlerimizin de ,moral ve duaya her zaman ihtiyacı var. Dualarımız her zaman onlarla. Allah askerimizin ,ordumuzun her daim yar ve yardımcısı olsun. Bizler de Kahraman evlatlarımızın her zaman duacısı ve yanındayız” dedi.

Etiketler:
  • Yorum ekle

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
Etiketler Abdullah Deniz Ahmet Erişken Ahmet Nuyan AK Parti AK Parti Grup Başkanvekili ALADDİN DEMİR Ali Kahraman Anıl Kahraman Anıl Kahrıman ASAYİŞ Ayhan Gider Ayvacık Belediyesi Bülent Turan Cahit Özer Deve Ereğli Ticaret Borsası Esnaf Sofrası ezine Ezine Belediyesi Ezine Deveciler Derneği EzineKöy İdarleri ve Muhtarlar Derneği Ezinespor Ezine Ziraat Odası Ezine Şoförler Odası EZİNE BİRLİK MİNİBÜSLERİ EZİNE YAĞLI TOHUMLAR KOOP. Geyikli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Gökhan Bayram Haluk Babaoğlu Havut Hayırı Kütüphane Mehmet Ünal Şahin Mevlid Kandili MHP Çanakkale Niyazi Tunçal Travel Turkey İzmir Fuarı TUNCER ŞAŞKIN YAHYA KESKİN Yılmaz Konca Çan Çanakkale Çanakkale Güç Birliği Platformu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çanakkale Ticaret Borsası ÇOMÜ