Son güncellenme :15.07.2017 6:26

Anasayfa > GÜNCEL, SİYASİ > Altınok ; “‘15 Temmuz bizim yeni Çanakkale’mizdir, yeni Sakarya’mızdır’

15.07.2017 Cts, 6:26

AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Altınok mesajında şunları kaydetti.

“15 Temmuz Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti devleti için bir tarihtir. Bu millet, 15 Temmuz akşamı Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla  tek millet, tek vatan, tek bayrak ve tek devlet diyerek vatanı savuma adına canlarını ortaya koy muş,FETÖ’nün teröristleri tarafından kullanılan tankların önüne yatmış, Şehitler Köprüsünde bağrını açıp elinde Türk Bayrağı ile eli silahlı teröristlere meydan okumuştur.

Bundan sonra hiçbir şey 15 Temmuz öncesi gibi olmayacaktır. İster F-16 olsun ister silah yağdıran helikopterler olsun. Demokrasi ve vatan söz konusuysa bizleri Türk Milleti’ni şahadete yürümekten kimse alıkoyamaz. Türk Milleti bir daha 27 Mayıs, 12 Eylül darbesi, 28 Şubat müdahalesinin mahkumiyetini yaşayan millet olmayacaktır. Menderes’in darağacında son nefesini vermesi utancını milletimiz bir daha yaşamayacaktır

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettikleri gibi ‘15 Temmuz bizim yeni Çanakkale’mizdir, yeni Sakarya’mızdır’ ve sonsuza dek hep böyle anılacaktır. Bize düşen, bu dünyada imtihanımızı şehitlerimize layık olacak şekilde vermeye çalışmaktır.

Biliyoruz ki; o gece üniforma giymiş teröristler, asla askerine ‘Mehmet’ diyen milletimizin TSK askeri değildir. Aklını, bedenini, ahlakını terörist başı FETÖ’ye kiraya vermiş alçaklardır, hainlerdir. 15 Temmuz’u UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ.

15  Temmuz gecesi şehit düşen vatanseverlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Tedavileri halen süren gazilerimize yüce rabbimden şifa diliyorum.Şehitlerimizin kıymetli yakınları, değerli gazilerimi sonsuz sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklıyorum.”

                 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.