Son güncellenme :11.06.2017 6:23

Anasayfa > EĞİTİM, GÜNCEL, MAGAZİN > ASYA PANSİYON’DA DUYGUSAL VEDA

11.06.2017 Paz, 6:23

Ezine’de faaliyet gösteren  Asya Pansiyon, eğitim öğretim yılının sona emesinden dolayı yurt öğrencileriyle bir araya geldi.

Pansiyon işletmecisi Bülent Coşkun yıl sonu etkinliğinde öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında, “Acısıyla tatlısıyla bir eğitim ve öğretim sezonunu daha geride bırakıyoruz. Bazı arkadaşlarımız 2 yıllık eğitimlerini tamamlayarak aramızdan ayrılacaklar. Zaman su gibi akıp geçti. Daha dün gibi sanki iki yıl önce pansiyonumuza kayıt yaptırmanız.  Güzel ilçemiz Ezine’de geçirdiğiniz bu iki yılı ömrünüz boyunca hatırlayacaksınız. Burada yaşadığınız arkadaşlıklar, dostluklar ömür boyunca hafızalarınızda tatlı birer anı olarak kalacaktır. 2 yıllık eğitimlerini başarıyla tamamlayarak mezun olan ve aramızdan ayrılacak olan kardeşlerimizi yürekten kutluyor, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum.  Diğer arkadaşlarımızla inşallah bir sene daha birlikte olacağız. Onlara da iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum. Seneye inşallah onları da aramızdan mezun olarak uğurlayacağız.

Pasta kesimi ve ikramı ile devam eden etkinlikte duygusal anlar yaşanırken, geçen zaman içerisinde yaşanan anılar tazelendi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.