Son güncellenme :13.09.2017 19:07

Anasayfa > GÜNCEL > Başkan Konca’dan Kaymakam Tuna’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

13.09.2017 Çar, 19:07

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, Ezine Kaymakamlığına atanarak görevine başlayan Ali İkram Tuna’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca beraberinde, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yalçın, Ezine 94 Nolu İşçi ve Öğrenci Taşıma Koop.Bşk. İbrahim Aykut ve yönetim kurulu üyesi Ceyhun Efe ve Ezine Garaj Taksi Başkanı Tayfun Tomaç ile birlikte Ezine Kaymakamlığına atanan Ali İkram Tuna’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ezine Kaymakamı Tuna’ya göreve başlamasından dolayı hayırlı olsun dileklerini ileten Şoförler Odası Başkanı Konca, Şoförler ve otomobilciler Odası Yönetimi olarak ciddi bir sorumluluk içinde faaliyetlerini en iyi şekilde sürdürmekte olduklarını belirterek, “Odamız ve odamıza bağlı diğer kooperatiflerimizin Başkan ve yöneticileri ile birlikte Ezine’mize elimizden geldiğince faydalı hizmetler yapmaya çalışıyoruz. Ezine’mizin tüm sorunlarına duyarlılık göstermekteyiz. Sizlere de yeni görev yeriniz olan Ezine’mizde başarılar diliyoruz’’ dedi

Kaymakam Tuna ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ezine’deki tüm sivil toplum örgütleri ile Kaymakamlık arasında başarılı çalışmalar yapacaklarını söyledi.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.