Son güncellenme :14.02.2018 16:03

Anasayfa > EKONOMİ, GÜNCEL > Bayramiç Marangozlar ve Benzeri Esnaf ve Sanatkarlar Odasında İbrahim Demirtaş Güven Tazeledi

14.02.2018 Çar, 16:03

Bayramiç Marangozlar ve Benzeri Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurulda tek liste ile seçime giren mevcut Başkan İbrahim Demirtaş güven tazeledi.

Olağan Genel Kurul divanın oluşumu, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Faaliyet raporu Başkan Demirtaş tarafından okundu. Başkan Demirtaş yaptığı konuşmasında göreve geldikleri günden bu yana yönetimi ile birlikte gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunurken, olağan genel kurul toplantısına katılan herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

Gündemin son madddesi geeği seçimlere geçildi. Tek liste ile girilen seçimler sonucunda Başkanlığa İbrahim Demirtaş yeniden seçilerek güven tazelerken, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Çağlar Şahin, A.Fatih Sağlam, Serdar Yıldırım, Mehmet Bozkurt, Oktay Özkan ve Metin Çekiç seçildiler.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.