Son güncellenme :04.10.2017 17:27

Anasayfa > GÜNCEL, SİYASİ > Bülent Turan ; “Şehrin Sorunlarını Beraber Çözmek İstiyoruz”

04.10.2017 Çar, 17:27

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Çanakkale bizim için bir sevda. Sevdamıza da dinamikleriyle beraber hizmet etmek istiyoruz. Siyasi düşünce ayırt etmeksizin ortak akıl ile şehrimizi kalkındırmak için çaba gösteriyoruz” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ ve İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle beraber Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İL Başkanı Hakan Pınar’ı ziyaret etti.

Son dönemde iki siyasi partinin ülke bekası için yakınlaşması yerel siyasette de gözlenmeye başlandı. Ziyaret esnasında “Çanakkale bizim için bir sevda” diyen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin kalkınmasına yönelik istişarelerde bulunduklarını ifade etti.

Sürpriz ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan,  “Çanakkale’miz ülkemizde son dönemlerde gelişme seviyesinde artış gösteren şehirler arasında yer almaktadır. Konumu itibariyle adeta ülkemizin batıya açılan kapısı konumundadır. Çanakkale bizim için bir sevda. Sevdamıza da dinamikleriyle beraber hizmet etmek istiyoruz. Siyasi düşünce ayırt etmeksizin ortak akıl ile şehrimizi kalkındırmak için çaba gösteriyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İL Başkanı Hakan Bey ile de bu anlamda bir araya gelmek ve projeler hakkında istişare yapmak istedik. Bu şehri kalkındırmak isteyen, elini taşının altına koyan herkese kapımız açık” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.