Son güncellenme :07.04.2017 14:10

Anasayfa > GÜNCEL, SAĞLIK > Çanakkale Devlet Hastanesi Yönetiminden Huzurevine Ziyaret

07.04.2017 Cum, 14:10

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Çanakkale Devlet Hastanesi Yönetimi, Yaşlılar Haftası nedeniyle Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini ziyaret etti.

Hastane Yöneticisi Başhekim Op. Dr. Y. İlker Çömez, İnsan hayatında çok özel bir dönemi oluşturan yaşlılık, her insan için değişik mana ve önem ifade eder, geçmiş ile günümüz arasında köprü kuran yaşlılarımız, kültürel değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Çanakkale Devlet hastanesi yönetimi olarak, insanımızın değer yargıları arasında var olan yaşlıya karşı, sevgi ve saygı varlığını muhafaza etmesi için yaşlıların senenin bir günü değil her zaman hatırlanması gerektiğini belirtti. Çömez, bu tür ziyaretleri daha sık gerçekleştireceklerini söyledi.

Ziyaretten oldukça memnun kalan ve sağlık ile ilgili sıkıntılarını ifade etme imkanı bulan huzurevi sakinleri, bu ziyaret gerçekleştiren Çömez ve ekibine, memnuniyetlerini teşekkür ve dualarla dile getirdiler.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.