Son güncellenme :20.02.2018 13:01

Anasayfa > EKONOMİ, GÜNCEL > Çanakkale SGK İl Müdürü Ercan Göreve Başladı

20.02.2018 Sal, 13:01

Çanakkale SGK İl Müdürü Ercan Göreve Başladı

Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hilmi Ercan, göreve başladı.

Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hilmi Ercan yaptığı açıklama ile İl Müdürlüğü görevine 19/02/2018 tarihi itibariyle başlamış bulunduğunu belirterek, “Mutlu yarınlara ulaşma umutlarımızı canlı tutarak, yeni bir döneme girmiş bulunmaktayız” dedi.

İl Müdürü Ercan, “Yeni dönemde İl Müdürlüğümüz ve bağlı bulunan merkez müdürlüklerimizle hızla  gelişen ve büyüyen ilimizin sosyal güvenlik hizmetlerinin de,  Başkanlığımızdan aldığımız güç ile tüm personelimizle mesai mefhumu gözetmeksizin çalışarak, sigortalılarımıza hızlı, kolay erişilebilir ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Önümüzde ki süreçte çalışma arkadaşlarımla birlikte  ekip ruhu içerisinde vatandaşlarımıza hak ettiği kaliteli  hizmeti vermek için gece-gündüz demeden, özveriyle ve inançla çalışacağımıza dair güvenim tamdır.

Bu vesileyle Çanakkaleli hemşerilerime hizmet etme fırsatı veren büyüklerimize,  emekliye ayrılan İl Müdürümüze ve daha önce görev yapmış tüm yöneticilerimize kıymetli hizmetleri için teşekkür eder saygılar sunarım dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.