Son güncellenme :22.11.2017 12:19

Anasayfa > GÜNCEL, SİYASİ > Çanakkale Siyasetinden bir yıldız daha kaydı

22.11.2017 Çar, 12:19

CAHİT ÖZER hayatını kaybetti

Hem Çanakkale’nin hem de ülkenin siyasetinden bir yıldız daha kaydı.

Çanakkale siyasetinin sevilen isimleri arasında yer alan MHP il Genel Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Recep Cahit Özer uzun süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti

TEDAVİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ

Bir süredir Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Araştırma Hastanesinde tedavi gören MHP’li Recep Cahit Özer saat 14:00’da hayatını kaybetti.

MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar Recep Cahit Özer’in vefatının “İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekilimiz, Abimiz, Büyüğümüz Koca Çınar Recep Cahit ÖZER’i kaybettik. Ailesi ve Camiamızın başı sağ olsun” diyerek duyurdu.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak merhum CAHİT ÖZER’e yüce Allah’tan rahmet, ailesi,yakınları ve tüm sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye Mesajları;

MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar;

“İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekilimiz, Abimiz, Büyüğümüz Koca Çınar Recep Cahit ÖZER’i kaybettik. Ailesi ve Camiamızın başı sağ olsun”

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Grup Başkanvelili Bülent Turan;

“MHP İl Genel Meclisi Grup Bşk Recep Cahit Özer az önce rahmetli oldu, en son Çanda evinde ziyaret etmişik. Allah rahmet etsin, sevenlerine, ailesine, MHP camiasına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.”

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider;

“Çanakkale ve Türkiye sevdalısı dostum, abim, sevgili Recep Cahit Özer Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cahit Hoca’yı biz ancak ve yalnızca Memleketine, Milletine hizmet ederken gördük, öyle tanıdık. O’nun kendisi için hiçbir çabasına şahit olmadık. Biz Ondan razıydık, Rabbim de razı olsun. Mekanı cennet olsun inşallah”

Maden Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesi Başkanı Levent Burak Ünal;

“Nurlar içinde yat, mekanın cennet olsun Recep Cahit özer abim… Seni hiç unutmayacağız…”

Ak Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Saime Çetin Aydoğan;

“MHP il Genel Meclis uyesi Cahit Özer Hakkin rahmetine kavuşmuştur. Kendisine Allahtan rahmet ailesine sabirlar diliyorum”

Ak Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız;

“Merkez İlçe Yönetim kurulu üyemiz Dr.Emrah Direk’in dayısı MHP İl Genel Meclisi Grup Başkanı Recep Cahit Özer Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine , MHP camiasına, geride kalan sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim.”

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu;
“Bugün MHP İl Genel Meclis Üyesi Recep Cahit Özer’i Kaybettik. Kederli Ailesi ve Tüm Sevenlerine Başsağlığı, Kıymetli Büyüğümüz Cahit Özer Ağabeyimize Allah’tan Rahmet Diliyorum.. Başımız Sağolsun…”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.