Son güncellenme :20.10.2017 9:58

Anasayfa > EKONOMİ, GÜNCEL > DenizBank Ezine Şubesiyle Çanakkale’lilere daha yakın

20.10.2017 Cum, 9:58

Türkiye’nin 81 ilindeki yaygın şube ağıyla bankacılık hizmetlerinde farklılaşan DenizBank’ın Ezine şubesi açıldı.

Şube, Serdar Yıldız yönetiminde Ezine halkına başta Tarım Bankacılığı olmak üzere, KOBİ, bireysel ve her türlü bankacılık ihtiyaçlarında öncelikli hizmet sunma hedefiyle çalışmalarına başladı.

Sektöründe öncü hizmetleriyle dikkat çeken DenizBank, hizmet ağını yeni şubeleriyle genişletiyor. Banka bu kapsamda yeni açılan Ezine şubesiyle Çanakkaleli müşterilerine ayrıcalıklı bankacılık hizmeti sağlıyor.

19 Ekim tarihinde gerçekleştirilen açılışa Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik, Türkiye Tarım Kooperatifler Birliği Genel Başkanı Mehmet Özkurnaz, AK Parti Ezine İlçe Bşk.Güray Yüksel, Ezine Şoförler ve Otom.Esnaf Od.Bşk. Yılmaz Konca, Ezine Ziraat Odası Bşk. Anıl Kahrıman, Bayramiç Ziraat Od.Bşk. İsmail Pehlivan, 700 Sayılı Yağlı Toh.Tat.Sat.Koop. Bşk. Yahya Keskin, Ezine Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği Bşk. Ahmet Erişken ve diğer oda birlik ve kooperatif başkanları katıldı.

Şube açılışında ayrıca DenizBank’ın bankacılık sektöründeki öncü faaliyetlerden de bahsedildi.

“Türkiye’nin her yerine Deniz’in ayrıcalıklı dünyasını taşıyoruz”

DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “DenizBank olarak çalışmalarımıza ülkemizin 81 ilinde var gücümüzle devam ediyoruz. Açılışını yaptığımız Ezine şubemizle birlikte Ezine halkının bankacılık ihtiyaçlarını bankamızın kaliteli hizmet anlayışıyla karşılıyoruz. Ezineliler, Tarım Bankacılığındaki sektöre yöne veren ürün ve hizmetlerimizin yanı sıra, KOBİ bankacılığından emekli bankacılığına kadar tüm bankacılık ihtiyaçlarını kolay ve ayrıcalıklı olarak karşılayabilecekler. Bankamız Ezinelilerin her türlü bankacılık işleminde daha kuvvetli bir şekilde yanlarında olmaya devam edecek.”

Açılış töreninde daha sonra Kaymakam Ali İkram Tuna,  Türkiye Tarım Kooperatifler Birliği Genel Başkanı Mehmet Özkurnaz’da birer konuşma yaptı.

Açılış töreninde kurdela kesimini Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik, Türkiye Tarım Kooperatifler Birliği Genel Başkanı Mehmet Özkurnaz, AK Parti Ezine İlçe Bşk. Güray Yüksel, Ezine Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği Bşk. Ahmet Erişken, Ezine Şube Müdürü Serdar Yıldız birlikte yaptılar.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.