Ezinetürk
Ezinetürk
Haberler> > Ezine’de Öğrencilerin Karne Heyecanı

Ezine’de Öğrencilerin Karne Heyecanı

Ezine’de Öğrencilerin Karne Heyecanı

Tüm yurt genelinde olduğu gibi Ezine’de de öğrenciler karnelerini heyecan içerisinde aldı.

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi dolayısıyla Kaymakam Ali İkram Tuna, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Doğan Cumhuriyet Anaokulu ve 22 Eylül İlkokulunda öğrencilere karnelerini verdi.

Kaymakam Tuna’ya,  Milli Eğitim Şube Müdürü Çaplar Uğurlu ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Şevket Çetin de eşlik etti.

İlk ziyaret Cumhuriyet Anaokuluna gerçekleşti. Okul Müdürü Dila Çiler Çankaya ve öğretmenler tarafından karşılanan Kaymakam Tuna ve beraberindekiler burada  minik öğrencilere karnelerini verdi. Kaymakam Tuna burada eğitim gören oğluna da karnesini eşi Çimen Atacan Tuna ile birlikte takdim etti.

22 Eylül İlkokulunu da ziyaret eden Kaymakam Tuna ve beraberindekiler burada Okul Müdürü İsmail Tilgen tarafından karşılanırken, minik öğrenciler tarafından çiçek takdiminde bulunuldu. Kaymakam Tuna ve beraberindekiler ilk önce anasınıfı öğrencilerini ziyaret ederek karnelerini verdi. Daha sonra okulda eğitim gören öğrencilere de karneleri Kaymakam Tuna ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi.

Kaymakam Tuna 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının sona ermesi ve karne dağıtımı dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Çocuklarımızın karne heyecanına eşlik ettik. Ara dönemi bol bol dinlenerek sevdikleriyle zaman geçirerek ve oynayarak geçirmelerini ve maratonun daha meşakkatli ikinci kısmı için enerji biriktirmelerini istiyor ve diliyoruz. Öğretmenlerimize de çocuklarımızı daha nitelikli, okuyan, araştıran, öğrenmeyi yaşam tarzına dönüştüren, sosyal yönü güçlü iyi birer insan olarak yetiştirme konusunda gösterdikleri çaba dolayısıyla teşekkür ediyor ikinci dönemde tekrar misyonlarına odaklanmalarını vurguluyoruz. Tüm eğitim camiamıza güzel bir tatil geçirmelerini diliyorum” dedi.

Öğrenciler 2017-2018 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi için 5 Şubat’ta ders başı yapacak.

Etiketler:
  • Yorum ekle

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
Etiketler Abdullah Deniz Ahmet Erişken Ahmet Nuyan AK Parti AK Parti Grup Başkanvekili ALADDİN DEMİR Ali Kahraman Anıl Kahraman Anıl Kahrıman ASAYİŞ Ayhan Gider Ayvacık Belediyesi Bülent Turan Cahit Özer Deve Ereğli Ticaret Borsası Esnaf Sofrası ezine Ezine Belediyesi Ezine Deveciler Derneği EzineKöy İdarleri ve Muhtarlar Derneği Ezinespor Ezine Ziraat Odası Ezine Şoförler Odası EZİNE BİRLİK MİNİBÜSLERİ EZİNE YAĞLI TOHUMLAR KOOP. Geyikli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Gökhan Bayram Haluk Babaoğlu Havut Hayırı Kütüphane Mehmet Ünal Şahin Mevlid Kandili MHP Çanakkale Niyazi Tunçal Travel Turkey İzmir Fuarı TUNCER ŞAŞKIN YAHYA KESKİN Yılmaz Konca Çan Çanakkale Çanakkale Güç Birliği Platformu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çanakkale Ticaret Borsası ÇOMÜ