Son güncellenme :28.01.2018 12:33

Anasayfa > GÜNCEL, SPOR > Fatma Şükran Kutver Sonsuzluğa Uğurlandı

28.01.2018 Paz, 12:33

Galatasaray’ın ve Milli Takımın unutulmaz efsane futbolcularından Tarık Kutver’in eşi, Bozcaadaspor Alt Yapı Teknik Sorumlusu İbrahim Zeki Kutver ile Yeşil Bayramiçsporun Teknik Sorumlusu İlker  Remzi Kutver’in anneleri emekli hemşire Fatma Şükran Kutver yaşamını yitirdi.

Fatma Şükran Kutver’in evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu ani ölümü Kutver Ailesi ile sevenlerini yasa boğdu.

Fatma Şükran Kutver’in cenazesi 26 Şubat 2018 Cuma günü ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra Ezine İlçe Kabristanlığnda göz yaşları içerisinde toprağa verilldi.

Kutver’in cenaze törenine AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Çanakkale ASKF Başkanı Firuz Erdil, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekilimiz Sedat Bektaş, TÜFAD Çanakkale Şube Başkanı Mustafa Mete Ertem, AK Parti Ezine İlçe Başkanı Güray Yüksel, CHP Ezine İlçe Başkanı Serdar Eren, MHP Ezine İlçe Başkanı M. Tevfik Aytimurer, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Od. Bşk. Yılmaz onca, Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Od. Bşk. Türker Demirhan, Ezinespor Başkanı Mehmet Akyün, Bozcaadaspor Başkanı Osman Ataol, Ezine Birlik Minibüsçüler Koop.Bşk. Aladdin Demir, Ezine Spor İlçe Müd.V.Soner Şahin, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, spor camiasından bir çok kişi, ve Kutver Ailesinin yakınları ve sevenleri katıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak merhume Fatma Şükran Kutver’e yüce Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve sevenlerine baş sağlığı ile sabırlar diliyoruz.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.