Son güncellenme :11.03.2018 7:40

Anasayfa > GÜNCEL > Feridun Tüzüment Sonsuzluğa Uğurlandı

11.03.2018 Paz, 7:40

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından konkefsiyoncu Feridun Tüzüment geçirdiği ani rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi.

Merhum Feridun Tüzüment Ezine’de uzun yıllardır Giyim Sektöründe Tüzüment Konfeksiyon adıyla faaliyet göstermiş , geçtiğimiz dönem MHP Ezine Belediye Meclis Üyesi adaylığı olarak da siyasette yer almıştı.

Feruzan Tüzüment’i,n eşi, Ferda ve Nilay Tüzüment’in babası olan merhum Feridun Tüzüment’in cenazesi 9 Mart Cuma günü evinin önünde helallik alınmasının ardından Ulu Camiine getirildi.

Merhumun cenazesi burada Cuma Namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra ilçe kabristanlığında toprağa verildi.

Tüzüment’in cenazesine Kaymakam Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Gürkan Irak, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, Belediye Meclis Üyeleri Ferdi Sayın, Mustafa Pilan, Ramazan Kocaöz, Dündar Ceyhan, Ezine Esnaf ve San.Kredi Kef.Koop.Bşk. Soner Eker,  Truva Sulama Birliği Bşk.İlhan Ulus, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, merhum Feridun Tüzement’in ailes, yakınları ve sevenleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak merhum Feridun Tüzüment’e yüce Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.