Ezinetürk
Ezinetürk
Haberler> > GAZİ’Lİ EKO TİM ÖĞRENCİLERİNDEN ÇEVRECİ ETKİNLİK

GAZİ’Lİ EKO TİM ÖĞRENCİLERİNDEN ÇEVRECİ ETKİNLİK

GAZİ’Lİ EKO TİM ÖĞRENCİLERİNDEN ÇEVRECİ ETKİNLİK

Gazi Ortaokulu EKO TİM öğrencileri Eko Okullar Programı kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte ilçe Pazar yerinde pazarcı esnafına kese kağıdı dağıttı.

Gazi Ortaokulu EKO TİM Öğrencileri Eko Okullar Programı kapsamında, kendi elleriyle hazırladıkları kese kağıtlarını Proje Koordinatör Öğretmeni Reyhan Eker ve Bahadır Sağlam ve Bilişim Dersi Öğretmeni Eren Can Öndeş eşliğinde ilçe pazaryerinde pazarcı esnafına ve vatandaşlara dağıttılar.

Öğrenciler ayrıca ilçe pazaryerinde gerçekleştirdikleri etkinlikte pazarcı esnafı ve vatandaşlara alışverişlerde poşet kullanımının çevreye olan zararları hakkında bilgilendirmelerde bulunurken onlara içlerinde broşürde olan kese kağıtlarını hediye ettiler.

Öğrencilerin alışverişlerde kese kağıt kullanımının artmasına yönelik dikkat çekme çabası gerek pazarcı esnafı gerekse vatandaşlardan büyük takdir topladı.

Dağıtılan kese kağıtları ile satış yapan esnaflar öğrencileri oldukça sevindirirken, Eko Timli öğrenciler kendilerini dinleyen ve dağıtılan kese kağıtlarını alışverişlerinde kullanarak kendilerine destek veren pazarcı esnafı ve vatandaşlar ile, bu çalışmada kendilerine destek olan öğretmenlerine çok teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Etiketler:
  • Yorum ekle

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
Etiketler Abdullah Deniz Ahmet Erişken Ahmet Nuyan AK Parti AK Parti Grup Başkanvekili ALADDİN DEMİR Ali Kahraman Anıl Kahraman Anıl Kahrıman ASAYİŞ Ayhan Gider Ayvacık Belediyesi Bülent Turan Cahit Özer Deve Ereğli Ticaret Borsası Esnaf Sofrası ezine Ezine Belediyesi Ezine Deveciler Derneği EzineKöy İdarleri ve Muhtarlar Derneği Ezinespor Ezine Ziraat Odası Ezine Şoförler Odası EZİNE BİRLİK MİNİBÜSLERİ EZİNE YAĞLI TOHUMLAR KOOP. Geyikli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Gökhan Bayram Haluk Babaoğlu Havut Hayırı Kütüphane Mehmet Ünal Şahin Mevlid Kandili MHP Çanakkale Niyazi Tunçal Travel Turkey İzmir Fuarı TUNCER ŞAŞKIN YAHYA KESKİN Yılmaz Konca Çan Çanakkale Çanakkale Güç Birliği Platformu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çanakkale Ticaret Borsası ÇOMÜ