Son güncellenme :30.03.2017 9:31

Anasayfa > GÜNCEL, SAĞLIK > Genel Sekreter Yeşildağ, Hekimlerle Bir Araya Geldi

30.03.2017 Per, 9:31

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ, Çanakkale Devlet Hastanesi hekimleri ile bir araya geldi.

Genel Sekreter Uzm. Dr Kerim Yeşildağ, Çanakkale İl Özel İdare binası toplantı salonunda Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. İsmail Temiz, İdari-Mali Hizmetler Başkanı V. Uz. Dr. M. Akif Zaloğlu ve Çanakkale Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Yusuf İlker Çömez Çanakkale Devlet Hastanesi hekimleri ile tanışma ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda yapmış oldukları hizmetlerin bir bayrak değişimi olduğunu ifade eden Yeşildağ,”Taze kanlar her zaman kurumun aktif ve dinamik yapısını değiştirir. Bayrak değişimlerinin, kurumları her daim dinamik tuttuğu aşikardır ve bizde devraldığımız bu bayrağı daha ileri taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Yeni hastanemize taşınmamızla birlikte yeni konferans salonumuzda daha sık bir araya gelerek değerlendirme toplantıları gerçekleştireceğiz” dedi

Genel Sekreter Yeşildağ’ın ardından söz alan hastane yöneticisi Op. Dr. İlker Çömez de”Yeni binamız ile hizmet alanlarımız daha da genişleyecek. Biz bu konuda üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Kalite standartlarında eğitim konusunda dünya standartlarında akredite olmayı hedefliyoruz. Sizlerden de aynı hassasiyeti ve heyecanı bekliyoruz. Sizlerin desteği ve gayreti bizler için oldukça önemli” diye konuştu.

Yeşildağ, toplantının devamında yeni hastane ve birimler hakkında detaylı bilgi verdikten sonra hekimlerin görüş ve önerilerini alarak toplantıyı sonlandırdı.

 

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.