Ezinetürk
Ezinetürk
Haberler> > Gider, Biga’da Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Gider, Biga’da Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Gider, Biga’da Muhtarlarla Bir Araya Geldi

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Biga’da köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Sülün lokantasında gerçekleşen toplantıda muhtarlar, en çok içme suyu ve köylerin yol ve genel sorunlarıyla ilgili sorunları dile getirdi.

Akşam yemeğinde köy ve mahalle muhtarıyla bir araya gelen Milletvekili Gider yaptığı konuşmada; ülkemiz bu günlerde kritik günlerden geçiyor. Mehmetçiğimiz sınır ötesi Afrin’de terör örgütleriyle mücadele ediyor. Bir ülke savaşa girse borsa çöker, döviz yükselir. Eskiden bir anayasa kitapçığının fırlatılmasıyla bir gecede enflasyon fırlıyordu. Biz operasyona giriyoruz, borsa yükseliyor.

2018 yılı Troia yılı ilan edildi. Çanakkale’yi de Biga’yı da etkileyecek. Tanıtımlar olacak. Biga’da oda seçimleri tamamlandı. Oda başkanlarını ziyaret ettik. Seçile tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Biga Üniversitesi yapılacak. Meslek Yüksek Okulu ve fakültemiz var” dedi.

Türkiye’de büyük şehir uygulamalarına geçildiğini, önümüzdeki seçimde büyük şehir olarak seçimlere girileceğini söyleyen Gider, “Köydeki vatandaşlarımızın da belediye seçimlerinde oy verdiği bir sistem olacak. Alt yapı hizmetlerinin de imar işlerinin de belediyeler tarafından yürütüldüğü sistem olacak. Ben bu sistemin her halükarda eskisinden daha iyi olacağını biliyorum. Çok büyük içme suyu problemimiz kalmadı. Parke taşı ciddi bir problemdi. 2018 yılında çok yüklü bir miktarda parke taşı uygulaması yapılacak” diye konuştu.

Toplantıya, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin ve İl Genel Meclis üyeleri katıldı

Etiketler:
  • Yorum ekle

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
Etiketler Abdullah Deniz Ahmet Erişken Ahmet Nuyan AK Parti AK Parti Grup Başkanvekili ALADDİN DEMİR Ali Kahraman Anıl Kahraman Anıl Kahrıman ASAYİŞ Ayhan Gider Ayvacık Belediyesi Bülent Turan Cahit Özer Deve Ereğli Ticaret Borsası Esnaf Sofrası ezine Ezine Belediyesi Ezine Deveciler Derneği EzineKöy İdarleri ve Muhtarlar Derneği Ezinespor Ezine Ziraat Odası Ezine Şoförler Odası EZİNE BİRLİK MİNİBÜSLERİ EZİNE YAĞLI TOHUMLAR KOOP. Geyikli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Gökhan Bayram Haluk Babaoğlu Havut Hayırı Kütüphane Mehmet Ünal Şahin Mevlid Kandili MHP Çanakkale Niyazi Tunçal Travel Turkey İzmir Fuarı TUNCER ŞAŞKIN YAHYA KESKİN Yılmaz Konca Çan Çanakkale Çanakkale Güç Birliği Platformu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çanakkale Ticaret Borsası ÇOMÜ