Son güncellenme :27.02.2017 15:52

Anasayfa > GÜNCEL > HÜDAYİ ERDOĞAN’DAN KONCA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

27.02.2017 Pts, 15:52

Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüdayi Erdoğan, yeni hizmet binasına taşınan şoförler odasın hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Erdoğan Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Yılmaz Konca’ya hayırlı olsun dileklerini iletti. Erdoğan ziyarette Şoförler Odasının ilçeni en önemli sivil toplum kuruluşlarından birisi olduğuna dikkat çekerek, “Başkan Konca’yı yeni hizmet binasını odasına kazandırdıklarından ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, tüm şoför esnafımıza hayırlı bereketli bol kazançlar diliyoruz” dedi.

Başkan Konca’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kooperatifimiz Ezine’de esnafımıza ekonomik anlamda yıllardan beri büyük destekler sunmuş bir sivil toplum kuruluşumuzdur. Bizlerde esnaflarımızın kooperatifimizin esnaflarımıza sunduğu ekonomik desteklerden azami şekilde faydalanmaları için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Başkan Erdoğan ve yönetim kuruluna nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.