Son güncellenme :04.01.2018 10:16

Anasayfa > GÜNCEL > Madeni İşler Odasında Yeni Başkan Fahrettin Dündar

04.01.2018 Per, 10:16

Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkarlar Esnaf Odası 22. Olağan genel kurulunda Başkanlığa Fahrettin Dündar seçildi.

Sanayi sitesinde bulunan esnaf lokalinde yapılan genel kurulda Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mustafa Vurucu ve birliğe bağlı merkez Esnaf Odaları Başkanları hazır bulundu. 560 üyesi bulunan Çanakkale Madeni işler ve Sanatkarlar Esnaf Odası Genel Kurul için yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından genel kurul başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Ferit Bektaş 2014 – 2017 yılları arası faaliyet raporunu okudu. Kesin hesap raporları ve denetleme raporlarının okunmasının ardından konuşmalara geçildi.

Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Ferit Bektaş ‘a karşı adaylığını koyan Fahrettin Dündar 32 yıl Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Ferit Bektaş’ a teşekkür ederek artık değişim zamanın geldiğini söyledi. Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkarlar Esnaf Odası’nın  22. Olağan Genel Kurulunda 341 oy kullanan delegelerin 175’inin  oyunu alan Fahrettin Dündar Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı seçildi.

Yönetim Kurulu Üyeliklerine İsmail Erol, Celil Ateş, İsmail Bozkurt, Hüseyin Kadir Şengönül, Fahrettin Umay, İbrahim Cemal Arık, Disiplin Kurulu Üyeliklerine de Selim Sarıoğlu, Ahmet Kanlıdere ve Emin Ceyhun Cavlan seçildi.

32 yıl Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanlığını yapan Ferit Bektaş delegelerin 166’sinın oyunu aldı.

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.