Son güncellenme :23.01.2017 9:30

Anasayfa > GÜNCEL, SPOR > MAHMUDİYE’DE KÖYLER ARASI FUTBOL TURNUVASI HEYECANI

23.01.2017 Pts, 9:30

Ezine’ye bağlı Mahmudiye Köyünde Köyler Arası Futbol Turnuvası düzenleniyor.

Mahmudiye Muhtarlığı bünyesinde organize edilen Turnuvada 12 takım mücadele ediyor. 2 gurupta 7’şer takımın mücadele edeceği Turnuva’nın ilk maçları 4-5 Şubat 2017 tarihinde Mahmudiye Spor Sahasında başlayacak.

Futbol Turnuvası dolayısıyla geçtiğimiz hafta içerisinde Mahmudiye Köyünde bir toplantı gerçekleşti. Köy Spor Takımlarının temsilcilerinin ve muhtarlarının katıldığı toplantıda turnuvanın kuralları konusunda kararlar oybirliğiyle alınarak, kura çekimi yapıldı.

Mahmudiye Muhtarı Gürhan Yurter turnuva hakkında yaptığı açıklamada, “Burada amacımız, futbol vesilesiyle köyler arası dayanışmayı sağlamak, tanışıp kardeşliğimizi pekiştirerek ve gençlerimizi kötü alışkanlıklarından korumak, köylerimiz arasında köprü olup birlik, beraberlik ve kaynaşmanın önünü açmaktır. Çok şükür güzel bir turnuva düzenliyoruz. Katılım da çok güzel oldu. hem çekişmeli hem de dostça geçecek keyifli bir turnuva bizi bekliyor kanısındayım” diye konuştu. Dostluk ve centilmenlik içerisinde turnuvayı tamamlamayı hedeflediklerini aktaran Yurter, “Sonraki turnuvaları daha geniş ve katılımını yüksek yapmayı hedefliyoruz. Bizi turnuvamızda yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyor, kazananın mutlak surette dostluk olmasını temenni ediyor, sporseverleri turnuvamıza davet ediyoruz” dedi.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.