Son güncellenme :21.10.2017 7:13

Ezine’de Oto Park ve Oto Yıkma sektöründe hizmet verecek olan “OTTO PARK” açıldı.

İşletmeciliğini Erol Çavuş ve Serkan Seker’in yapacağı “OTTO PARK” Adnan Menderes Caddesi No:6 adresinde açıldı.

Ezine’de Yeni Nesil Oto Yıkama ve Oto Park konusunda kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti noktasından hizmet vermeyi amaçladıklarını ifade eden Erol Çavuş ve Serkan Seker, açılışa gelen tüm misafirlerine teşekkür ettiklerini belirtti.

20 Ekim 2017 Cuma günü Cuma namazı sonrası saat:14.00’de gerçekleşen açılış törenine AK Parti Ezine İlçe Başkanı Güray Yüksel, Ezine Şoförler ve Oto.Esnaf Od.Bşk. Yılmaz Konca, Ezine Esnaf ve San.Od.Bşk. Mehmet Özkan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Soner Şahin, Ezine Spor Başkanı Mehmet Akyün, Ezine Birlik Min.Koop.Bşk. Aladdin Demir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İş yerinin açılış kurdelası AK Parti İlçe Bşk. Yüksel, Şoförler ve Ot.Es.Od.Bşk. Konca, Esnaf ve San. Od.Bşk. Özkan, Ezine Birlik Min.Koop.Bşk.Demir tarafından yapıldı.

Ezine’de Kaliteli Hizmet ve Yeni Nesil Oto Yıkama anlayışıyla yola çıkan “OTTO PARK”, her türlü otomobil ve markalara özel kuaför hizmeti veriyor. Oto kuaförde ; köpüklü iç-dış yıkama, motor yıkama, detaylı iç-dış temizlik ve tüm bakım hizmetlerinin yanı sıra, Ezine’de son yıllarda büyük sorun haline gelmeye başlayan ve trafikte sorun teşkil eden araç parkına da çözüm getirmede otopark hizmetiyle de Ezine’liere büyük kolaylık sağlayacak.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak “OTTO PARK” ın ilçemize hayırlı olmasını diliyor, işletmecilerimiz Erol Çavuş ve Serkan Seker’e de işlerinde kolaylık temennisiyle, hayırlı işler ve bereketli bol kazançlar diliyoruz.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.