Ezinetürk
Ezinetürk
Haberler> > TURAN VE TAVLI KAYMAKAM TUNA’YI ZİYARET ETTİ

TURAN VE TAVLI KAYMAKAM TUNA’YI ZİYARET ETTİ

TURAN VE TAVLI KAYMAKAM TUNA’YI ZİYARET ETTİ

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve AK Parti Gurup Başkanvekili Bülent Turan, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna’yı ziyaret etti.

İlçe Teşkilatı ile sabah kahvaltılı toplantı ile bir araya gelen Turan, toplantının ardından Cuma Namazını Ulu Camiinde kıldı.

İlçede faaliyet gösteren bir gayrimenkul şirketinin açılış törenine de katılan Turan, ardından Kaymakam Ali İkram Tuna’yı ziyaret etti.

Turan’a ziyarette Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu ile AK Parti Ezine İlçe Başkanı Güray Yüksel, Umurbey Bbelediye Başkanı Sami Yavaş, AK Parti Ezine İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Hüseyin Aytop ve Bahri Uysal’da eşlik etti.

Turan daha sonra açılış törenine katılmak için Bayramiç’e hareket etti.

Etiketler:
  • Yorum ekle

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
Etiketler Abdullah Deniz Ahmet Erişken Ahmet Nuyan AK Parti AK Parti Grup Başkanvekili ALADDİN DEMİR Ali Kahraman Anıl Kahraman Anıl Kahrıman ASAYİŞ Ayhan Gider Ayvacık Belediyesi Bülent Turan Cahit Özer Deve Ereğli Ticaret Borsası Esnaf Sofrası ezine Ezine Belediyesi Ezine Deveciler Derneği EzineKöy İdarleri ve Muhtarlar Derneği Ezinespor Ezine Ziraat Odası Ezine Şoförler Odası EZİNE BİRLİK MİNİBÜSLERİ EZİNE YAĞLI TOHUMLAR KOOP. Geyikli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Gökhan Bayram Haluk Babaoğlu Havut Hayırı Kütüphane Mehmet Ünal Şahin Mevlid Kandili MHP Çanakkale Niyazi Tunçal Travel Turkey İzmir Fuarı TUNCER ŞAŞKIN YAHYA KESKİN Yılmaz Konca Çan Çanakkale Çanakkale Güç Birliği Platformu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çanakkale Ticaret Borsası ÇOMÜ