Son güncellenme :23.10.2017 13:40

Anasayfa > EKONOMİ, GÜNCEL > UYSAL MARKET 20. ŞUBESİ ÇANAKKALE KEPEZ’E AÇILDI

23.10.2017 Pts, 13:40

Çanakkale’nin en büyük yerel marketler zinciri UYSAL MARKET, 20. Şubesini Çanakkale Kepez Beldesi Hamidiye Mahallesinde açtı.

2000 yılında Ezine İlçesi’nde açtığı ilk şubesi ile perakende mağazacılığa adım atan, Ayvacık, Geyikli, Ezine, Küçükkuyu ve Çanakkale mağazalarıyla Güney Marmara’dan Kuzey Ege’ye uzanan hatta büyüyen Uysal Market 20. Şubesini Çanakkale Kepez Beldesi Hamidiye Mahallesinde (Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Yolu Üzeri) açtı.

Kepez Beldesi Yeni Devlet Hastanesi yolu üzeri, Hamidiye Mah. Rauf Denktaş Cad. No:16  (Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi yolu üzeri) adresinde hizmete açılan 20.. Şubenin açılışında birçok tedarikçi firma stant açarak ücretsiz ürünlerini dağıttı.

Açılış törenine Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Çanakkale Baro Başkanı Av.Bülent Şarlan,  Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Geyikli Belediye Bşk. Ercan Yılmaz, Çanakkale Belediyespor Başkanı İsmet Güneşhan, Ezine Şoförler ve Oto. Esnaf Od. Bşk. Yılmaz Konca, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Uysal Market’in 20’nci şube açılış töreninde konuşma yapan Uysal Marketler Satın Alma Müdürü Taner Öztürk; “Uysal Marketler Zinciri olarak 20’nci şubemizi halkımızın hizmetine sunmaktan dolayı gururluyuz, mutluyuz. En büyük mağazamızı bugün Yeni Hastane yolu üzerinde hizmete sunduk. Şubemiz 600 metrekare alan ile en büyük mağazamızdır. 16 personelimiz ile halkımızın hizmetindeyiz. Kepez’de açtığımız bu ikinci mağazamız oluyor. Kepez Beldemiz gelişmekte ve büyümekte. Bu gelişime karşılık bizlerde yatırımlarımızı Kepez’de devam ettirmekteyiz. Binlerce ürün mağazamızda sergilenirken; yine açılışa özel yüzde yirmi indirim yapmış bulunmaktayız. Kepez halkına, Çanakkale halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Dr.Ömer Faruk Mutan’da açılış töreninde yaptığı konuşmada ; “Uysal Marketler zincirinin 20’nci şubesinin Kepez’de açılması bize nasip oldu. Bu bölge Kepez ve Çanakkale’nin yeni çekim alanlarından bir tanesidir. Hemen 200 metre yukarıda yeni devlet hastanesi hizmete giriyor. Bölgemize, Kepez’imize ve Çanakkale’mize hayırlı olmasını diliyorum. Uysal Market’in değerli sahiplerine ve yöneticilerine de hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

UYSAL MARKET Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Uysal ise gazetemize yaptığı açıklamada, Çanakkale’de 20. Şubeyi açacak olmalarının mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade ederek, “Bu bizim Çanakkale genelindeki 20’uncu şubemiz. Çanakkale Merkezi’nde de 9’uncu şubemizi açıyoruz. Firma olarak perakende sektörüne ilk olarak 2002 yılında girmiştik. Çanakkale’deki ilk mağazamızı da 2008 yılında açtık. Ondan sonra biz de büyüyen Çanakkale ile birlikte müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun lokasyonlara mağazalar açmaya devam ettik. İnşallah Mahallemize, Kepez’imize, Çanakkale’mize hayırlı ve uğurlu olur. Biz hiçbir zaman önümüze hedef olarak bu yıl şu kadar mağaza açalım, şu noktalarda olalım diye düşünmedik. Nerede ihtiyaç görülürse, nerede bir eksiklik görürsek hemşerilerimiz ile buluşmaya çalışıyoruz. Daha çok kendi internet sitemizden ve müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda hissettiğimiz yerlere mağazalarımızı açıyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından okunan dualar ile birlikte açılış töreni kurdela kesimi ile gerçekleştirildi. Uysal Market yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Uysal ve Cengiz Uysal davetlilere yeni açılan mağazayı gezdirerek bilgilendirmelerde bulundu.

 

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.