Son güncellenme :01.09.2017 6:57

Anasayfa > KUTLAMA MESAJLARI > YILMAZ KONCA KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

01.09.2017 Cum, 6:57

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf  Odası Başkanı Yılmaz Konca, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Konca, birlik ve beraberlik temasına vurgu yaptığı mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Bayramlar küskünlüklerin, kırgınlıkların son bulduğu günlerdir. Bayram günlerinde akrabalık bağlarımız kuvvetlenmekte, komşuluk ilişkilerimiz yenilenmekte ve toplumsal hayatımız canlılık kazanmaktadır. Birlik, beraberlik, sevgi, dayanışma ve kaynaşma hislerimiz bugünlerde en yoğun bir biçimde yaşanmaktadır. Sadece bayramlarda değil, yılın her gününü birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeliyiz. Bütün mesele iyi niyeti kaybetmemektir. Yardım ellerimiz yine sadece bayramlara has değil her gün yoksulun, fakır fukaranın üzerinde olmalıdır. “Komşusu açken tok olan bizden değildi” anlayışına hakim olan milletimizin bu yüce değerleri unutulmamalı, nesilden nesile intikal ettirilmelidir.

Allah katında kurbanlarımızın kabul olmasını diliyor ve bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile tüm dünyanın barış, huzur ve esenlik içinde yaşamasını temenni ediyorum. Başta milletimiz olmak üzere, bütün İslam âleminin ve şoför esnafımızın Kurban bayramını tebrik ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.